Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2019 roku obchodzono w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość zaszczycili swą obecnością nie tylko nauczyciele i pracownicy szkoły, lecz także emeryci, byli dyrektorzy szkoły – Pan Piotr Karczewski i Pani Mariola Jaworska oraz Starosta Szczycieński – Pan Jarosław Matłach. Nie zabrakło przedstawiciela Rady Rodziców – Pana Mariusza Drężka. Oficjalną część rozpoczęła pełniąca obowiązki dyrektora szkoły Pani Monika Chorążewicz, która podziękowała wszystkim zgromadzonym za trud i wysiłek, przedstawiła osoby nagrodzone za szczególne osiągnięcia w codziennej pracy dydaktyczno-wychowawczej i na rzecz szkoły.

Nagrodą Dyrektora zostali uhonorowani nauczyciele: Monika Chorążewicz, Irena Dobryłko, Iwona Dziąba, Nina Gałązka, Joanna Górska, Krzysztof Janowski Alicja Kasprowicz, Magdalena Lisewska, Lucyna Majewska, Teresa Sanford, Elżbieta Weichhaus-Kończyk, Marek Wróblewski, oraz pracownicy obsługi i administracji: Joanna Engelhardt, Karolina Myślak, Regina Piskorska-Zabłotna, Beata Pliszka, Malwina Wojciechowska, Anna Wróbel, Agnieszka Wróblewska. Ponadto Nagrodę Starosty otrzymali: Pani Anna Kowalska oraz Pan Sławomir Majewski.

Po oficjalnej części młodzież pod opieką nauczycieli języka niemieckiego: Joanny Górskiej, Magdy Archackiej, Iwony Dziąby oraz wychowania fizycznego, czyli Krzysztofa Janowskiego, Piotra Lisewskiego, Ewy Tomaszczyk, Katarzyny Walkiewicz i Marka Wróblewskiego, przygotowała część artystyczną, w której zaprezentowała swoje umiejętności muzyczno-wokalne, przeplatane dozą humoru.

Apel zakończyły życzenia i kwiaty przekazane nauczycielom przez przedstawicieli Samorządu Szkolnego.
Iwona Dziąba