ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3

IM. JANA III SOBIESKIEGO W SZCZYTNIE

Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie

(+48) 89 624 28 18 | Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno | zsnr3@loszczytno.edu.pl

Internat przy Zespole Szkół nr 3 w Szczytnie

(+48) 89 624 28 20 | Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno | internat@loszczytno.edu.pl

Mobilność Uczniów Drogą do Sukcesu - projekt dla uczniów klas 1-3 LO

Dokumenty do rekrutacji dostępne również w szkolnej bibliotece

Wyniki rekrutacji do projektu!

Szanowni Uczniowie i Rodzice!

Lista osób zakwalifikowanych do projektu Erasmus+ "Mobilność uczniów drogą do sukcesu" dla uczniów oraz lista rezerwowa znajdują się na drzwiach biblioteki szkolnej oraz na tablicy ogłoszeniowej w holu głównym.

Koordynator Projektu
Justyna Olbryś

Wyniki rekrutacji do projektu

Szanowni Uczniowie i Rodzice!

Z uwagi na ogromne zainteresowanie Projektem "Mobilność Uczniów Drogą do Sukcesu" i bardzo dużą ilość zgłoszeń ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do udziału w mobilności nastąpi nie wcześniej niż po 13 listopada br.

Dziękujemy za Państwa cierpliwość.

UWAGA!!!

Przypominamy, że jutro - 27.10 - mija termin składania zgłoszeń do projektu "Erasmus+ dla uczniów - Mobilność Uczniów Drogą do Sukcesu".

Dokumenty można składać w szkolnej bibliotece do godziny 12:00.

Ruszyła rekrutacja do projektu!

Z przyjemnością ogłaszamy, że od 16 października 2023 r. można zgłaszać swoje kandydatury do udziału w projekcie "Mobilność uczniów drogą do sukcesu" finansowanego przez Unię Europejską w ramach programu Narodowej Agencji Erasmus+.

Dokumenty, które należy złożyć w szkolnej bibliotece w nieprzekraczalnym terminie do 27 października 2023 r., dostępne są wraz z regulaminem i szczegółowymi informacjami o projekcie w zakładce "Strefa Ucznia" -> "Projekty", na czarnym pasku menu Erasmus+ dla uczniów oraz po kliknięciu w grafikę projektu "Mobilność uczniów drogą do sukcesu" umieszczoną pod banerem.

MAMY TO!!!

Z ogromną przyjemnością pragniemy Was poinformować, że w ramach programu Erasmus+ KA 122-SCH – Krótkoterminowe projekty na rzecz mobilności uczniów i kadry w sektorze edukacji szkolnej, Zespół Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie zakwalifikował się na listę szkół przyjętych!

Dzięki temu przyznano nam dofinansowanie w wysokości 40 470,00 Euro na realizację projektu „Mobilność uczniów drogą do sukcesu”.

Projekt będzie trwał w okresie 01.09.2023 r. – 28.02.2025 r.

Już w czerwcu 2024 r. 15-osobowa grupa uczniów z naszej szkoły poleci do Hiszpanii, natomiast kolejne 15 osób we wrześniu 2024 r. do Portugalii!

NASI PARTNERZY

Skip to content