Koniec roku szkolnego

Koniec roku szkolnego. Wszyscy już jesteśmy myślami daleko stąd. Marzymy o podróżach, odpoczynku i spotkaniach z przyjaciółmi.

14.06. b.r. w naszym internacie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji Młodzieżowa Rada Internatu pod czujnym okiem p. Ani Szydlik przygotowała Internacki Turniej Gier i Zabaw pt. „ W nas siła”. Wychowankowie uformowali 4 fantastyczne zespoły, które rywalizowały ze sobą. Nad prawidłowym przebiegiem zabaw czuwała komisja w składzie: Pani Kierownik Lucyna Majewska, p. Izabela Sadowska, a także wychowankowie Joanna Marszelewska i Daria Milewska. Publiczność aktywnie dopingowała swoje drużyny.

I miejsce zdobyła grupa 4, II miejsce -grupa 3, III miejsce – grupa 1, IV miejsce – grupa 2. Laureaci otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Kolejnym punktem naszego programu było podsumowanie minionego roku szkolnego. We wspólnym spotkaniu i biesiadowaniu przy grillu, w miłej atmosferze zaprawionej zapachem zbliżających się wakacji, pani Kierownik Lucyna Majewska z Zespołem Wychowawców podziękowała za wkład pracy uczniów w życie placówki, a także przestrzegła młodzież przed czyhającymi ją na wakacjach niebezpieczeństwami. Wychowankowie wyróżniający się, którzy angażowali się w prace na rzecz placówki, prezentowali wzorową postawę i odznaczali się wysokim poziomem kultury osobistej otrzymali dyplomy i słodkie upominki.

W imieniu wychowawców pragniemy złożyć wszystkim życzenia, aby nadchodzące wakacje były niezapomniane, pełne wrażeń i przygód, ale co najważniejsze – bezpieczne.

Zespół Wychowawców Internatu ZS Nr 3

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

MRI