ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3

IM. JANA III SOBIESKIEGO W SZCZYTNIE

Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie

(+48) 89 624 28 18 | Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno | zsnr3@loszczytno.edu.pl

Internat przy Zespole Szkół nr 3 w Szczytnie

(+48) 89 624 28 20 | Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno | internat@loszczytno.edu.pl

WALENTYNKI

14.02.2023 r. w naszym internacie obchodziliśmy Walentynki. Wydarzenie to wpisało się już na stałe w harmonogram internackich imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy, a nasz internat jest odświętnie udekorowany.

Tradycyjnie MRI zorganizowała pocztę walentynkową. Każdy mógł przekazać miłe słowo i życzenia swoim sympatiom, które nasz Walentynkowy Listonosz „Amorek” rozdawał 14 lutego. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem wychowawców, za wszystkie serdecznie podziękowano.

Tego dnia mogliśmy również wziąć udział w konkursie walentynkowym zorganizowanym przez p. Justynę , w którym ponownie dziewczyny zdobyły laur zwycięstwa zajmując kolejno: I miejsce – Natalia Sęder z ZS nr 3, II miejsce – Aleksandra Jędrzejczyk z ZS nr 3, III miejsce – Weronika Kostyk z ZS nr 3. Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy.

Zwieńczeniem dnia była dyskoteka zorganizowana przez MRI pod czujnym okiem p. Ani. Było głośno, tanecznie i fantastycznie! Niepowtarzalna atmosfera internackich walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci nas wszystkich.

NASI PARTNERZY

Skip to content