Sobiechowe Warsztaty Językowe w Londynie - kolejny sukces!

Jaki może być bardziej efektywny sposób na naukę języka angielskiego niż wyjazd do kraju, w którym ludzie posługują się tym językiem na co dzień?

Kolejna grupa 29 uczniów z Sobiecha miała sześciodniową, fantastyczną przygodę z językiem angielskim w Londynie pod czujnym okiem organizatorek wyjazdu, nauczycielek języka angielskiego Małgorzaty Olbryś i Teresy Sanford.

W ramach tego wyjazdu, którego zaplanowanie i przeprowadzenie wymagało nie lada wysiłku, sobiechowa młodzież poznawała kulturę Wielkiej Brytanii oraz uczestniczyła w zajęciach językowych. Uczniowie szlifowali swój angielski rozmawiając z native speakerami, wygłaszając przemowy w Hyde Parku oraz stawiając czoła różnorakim wyzwaniom językowym, stawianym przez nauczycielki.

Sfera kulturowa była niezwykle bogata, ponieważ młodzież zwiedzała muzea takie jak: British Museum, National Gallery, Natural History Museum, Bank of England Museum. Młodzi ludzie mieli również unikalną okazję być na obradach Izby Lordów w Brytyjskim Parlamencie. Ogromne emocje wywołało także oglądanie na żywo zmiany warty przed królewskim pałacem Buckingham.

Naturalnie, jeśli mowa o Londynie, to nie można nie odwiedzić oryginalnego Teatru Williama Shakespeare’a nad Tamizą. Któż może lepiej opowiedzieć o historii tego miejsca, niż aktorka występująca aktualnie w tym teatrze. Miss Mariah Gale podzieliła się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem z uczniami z Sobiecha.

Nieco lżejszym punktem programu warsztatów 'Get The London Look’ była wizyta u Madame Tussaud, w czasie której można było „spotkać się” zarówno z rodziną królewską, jak i z rzeszą celebrytów.

Wśród mnóstwa zaplanowanych i spontanicznie nadarzających się atrakcji nie zabrakło również czasu na chwile odpoczynku na Leicester Square, w China Town oraz w pięknych londyńskich parkach.

Reasumując, podróż do Londynu była nietuzinkową przygodą i kolejnym udanym zagranicznym wyjazdem, z którego cyklicznie może korzystać młodzież z Sobiecha. Uczniowie wrócili z wypiekami na twarzach i proszą o więcej takich emocji i wyjazdów.

A zatem, there’s more to come…. 😊