ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3

IM. JANA III SOBIESKIEGO W SZCZYTNIE

Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie

(+48) 89 624 28 18 | Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno | zsnr3@loszczytno.edu.pl

Internat przy Zespole Szkół nr 3 w Szczytnie

(+48) 89 624 28 20 | Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno | internat@loszczytno.edu.pl

Dane teleadresowe

SZKOŁA:  Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno  |   (+48) 89 624 28 18  |  zsnr3@loszczytno.edu.pl

INTERNAT:  Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno  |  (+48) 89 624 28 20  |   internat@loszczytno.edu.pl

Srebrny Sobiech

26 kwietnia został rozegrany Finał Wojewódzki Licealiady w piłce siatkowej chłopców. Zawody odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3. Nasi zawodnicy dali nam dużo radości. Zagrali świetnie i zajęli drugie miejsce.
W swojej drodze na podium pokonali LO Węgorzewo (2:0), w półfinale odprawili LO Elbląg (2:0), aby w finale , po zaciętym i wyrównanym meczu ulec SMS Ostróda.

Atmosfera była gorąca, doping głośny, a wszyscy odświeżyli sobie w pamięci, jak świetnie można bawić się na zawodach.

Cały zespól zasłużył na brawa. Wisienką na torcie było osiągnięcie Kamila Żebrowskiego, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Część zawodników pożegnała tym turniejem swoją przygodę z Sobiechem. Przedtem trzymaliśmy za nich kciuki na zawodach, teraz dopingować ich będziemy na maturze.

A oto zespół: Oliwier Drach (kapitan), Maciej Rybaczyk,Mateusz Pędowski, Kamil Pyśk, Kamil Żebrowski, Mateusz Caliński, Maciej Lisewski, Maksymilian Borowy, Igor Żebrowski, Szymon Sawicki i Kacper Rzepecki.

Trenerem naszego zespołu jest Piotr Lisewski.