Sportowy październik

Futbolowy Sobiech

Reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszego Sobiecha rozegrały zawody powiatowe w halowej piłce nożnej, co miało miejsce 19.10.

Przeciwnikiem obu drużyn był ZS nr 2 w Szczytnie. Po zaciętych spotkaniach ze zwycięstwa cieszyli się nasi uczniowie (2:1 dziewczęta, oraz 5:2 chłopcy).

Drużyny zapewniły sobie udział w zawodach rejonowych. Gratulujemy. Drużyna dziewcząt: Zuzanna Brzdonkiewicz, Zuzanna Brzostek, Aleksandra Kantorska, Aleksandra Kruszyńska, Joanna Marszelewska, Natalia Nowosielska, Julia Rusinowska, Aleksandra Sitek, Wiktoria Stempel, Julia Żyłko. Trener: Ewa Tomaszczyk.

Drużyna chłopców: Miłosz Dąbkowski, Patryk Doryn, Miłosz Gacioch, Aleksander Kowalczyk, Kamil Kunce, Maciej Lisewski, Maksymilian Michalczak, Szymon Sokołowski, Adam Szmalc. Trener: Piotr Lisewski.

Brawa dla Antka!

W sobotę 22.10.2022 r. uczeń naszej szkoły, Antek Artych, godnie reprezentował Sobiecha, o czym świadczy zajęcie pierwszego miejsca w Biegu Przełajowym o Puchar Burmistrza Biskupca.

Niepokonane siatkarki!

25 października odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt.

Nasza drużyna pod czujnym okiem trenera Krzysztofa Janowskiego zmierzyła się z ZS nr 2 w Szczytnie. Dziewczyny z Sobiecha pokonały rywalki 2:0!!!, zapewniając sobie udział w zawodach rejonowych.

Nasza reprezentacja: Julia Rusinowska, Julia Żyłko, Gabriela Matysiak, Barbara Młynarczyk, Natalia Wanda, Oliwia Wiśniewska, Amelia Łyszkowska, Maja Konieczna, Aleksandra Soliwoda, Agata Augustynowicz, Dominika Litwiejko, Oliwia Ulatowska

Gratulujemy!

Sobiech w Półfinale Mistrzostw Województwa

27.10.2022 w Piszu odbyły się zawody na szczeblu rejonowym w piłce nożnej dziewcząt szkół średnich. W rywalizacji udział wzięły 3 zespoły: Pisz, Szczytno oraz Biała Piska.

Wszystkie mecze zakończyły się remisami. O awansie zadecydował bramkowy remis naszych dziewczyn z Piszem. O tym, kto wygra, zadecydowały rzuty karne naszego zespołu z zespołem Pisza. Przegraliśmy 3:1. Nasz zespół awansował z drugiego miejsca do Półfinału Mistrzostw Województwa. Gratulujemy!

Skład zespołu: Zuzanna Brzdonkiewicz, Aleksandra Kruszyńska, Natalia Nowosielska, Julia Rusinowska, Wiktoria Stempel, Aleksandra Sitek, Julia Żyłko, Aleksandra Kantorska

Trenerami byli Pan Piotr Lisewski oraz Pan Michał Wróblewski.

Koszykarze Sobiecha najlepsi w powiecie!

28.10.2022 w Zespole Szkół nr 1 w Szczytnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w koszykówce chłopców. W rywalizacji udział wzięły 2 szkoły: Zespół Szkół nr 1 w Szczytnie oraz Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie. Mecz wysoko wygrali koszykarze Sobiecha 44:11. Zwycięska drużyna po dobrej grze awansowała do zawodów rejonowych.

Skład Zespołu Szkół nr 3: Antoni Jastrzębski, Hubert Zbrzyski, Antoni Łojewski, Iwan Iordanow, Alan Drężek, Franciszek Orzechowski, Damian Wieczorek, Szymon Sokołowski

Trener zespołu – Pan Michał Wróblewski