„A to Polska właśnie!”

W czwartek 10 listopada 2022 r. społeczność szkolna „Sobiecha” wzięła udział w uroczystym apelu upamiętniającym 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasi tegoroczni konferansjerzy Marcin Denkiewicz i Szymon Żyra przypomnieli uczestnikom uroczystości o kluczowych postaciach, którym zawdzięczamy długą drogę do niepodległej Polski.

Uczniowie klasy 4A – Emilia Wilga, Julia Filochowska, Mateusz Retkowski, Maciej Rużczyński i Krystian Wiśniewski – zaskoczyli nas świetną interpretacją poezji, a nasze uczennice Amelia Zarzycka, Maja Wierzchołowska, Hanna Rydzewska, Rozalia Kozłowska i Zuzanna Brzostek rewelacyjnie zaśpiewały, wprowadzając nas jeszcze bardziej w towarzyszący uroczystości podniosły nastrój. Za przygotowanie części artystycznej dziękujemy Paniom Ewie Gumkowskiej, Magdalenie Zyśk i Annie Tobolewskiej W obsłudze technicznej apelu pomogli Julia Żyłko, Maciej Pawłowski oraz Pan Zbigniew Wierzchowski.

Zapraszamy na fotorelację naszego niezawodnego szkolnego fotografa Pana Arkadiusza Stania.