Listopadowe podsumowanie osiągnięć sportowych

KOLEJNY SUKCES NASZYCH SIATKAREK!
21 listopada w naszej szkole odbyły się zawody rejonowe w piłce siatkowej dziewcząt. Drużyna z Sobiecha zmierzyła się z ZS nr 2 w Szczytnie, I LO w Piszu oraz z I LO w Mrągowie i zajęła I MIEJSCE, pokonując swoje rywalki oraz zapewniając sobie udział w zawodach regionalnych.
Nasza reprezentacja: Julia Rusinowska, Julia Żyłko, Gabriela Matysiak, Barbara Młynarczyk, Natalia Wanda, Oliwia Wiśniewska, Amelia Łyszkowska, Maja Konieczna, Aleksandra Soliwoda, Agata Augustynowicz, Dominika Litwiejko, Oliwia Ulatowska
Trener drużyny: Pan Krzysztof Janowski
Gratulujemy!

Siatkarze Sobiecha znów na szczycie!

30 listopada nasi siatkarze okazali się bezkonkurencyjni w Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Ponadpodstawowych na szczeblu regionu. Gościliśmy zespoły z Rucianego Nidy i Mrągowa. Oba swoje mecze nasza drużyna wygrała bez straty seta i zajęła pierwsze miejsce!

Serdecznie gratulujemy chłopakom i ich trenerowi Panu Piotrowi Lisewskiemu!