Wakacyjne Mistrzostwa Biznesowe

Do  udziału  w mistrzostwach zgłosiło się 20 uczniów z klas I i II. Każdy z nich wcielił się w rolę właściciela serwisu IT  i samodzielnie prowadził firmę. Uczestnicy konkurowali o klientów między innymi jakością swoich usług i ceną, podejmowali realistyczne decyzje biznesowe i brali za nie odpowiedzialność. Decyzje podejmowane przez zespół wpływały na wyniki konkurentów i odwrotnie. Gra miała strukturę rundową i składała się z 12 rund, zaś  jedna runda odpowiadała 1 miesiącowi.

Miło mi poinformować, że grę ukończyło 12 uczniów, a ich firmy zostały sklasyfikowane w następujący sposób :

1. Meow Tech Michał Łachacz
  2. ITcompany Marta Mikulak
  3. INT-bit Miłosz Walewski
  4. IT serwis Martyna Michalska
  5. Szczytno Bit Łukasz Będziejewski
  6. IT Moda Zuzanna Sus
  7. Ruin your PV Kacper Golon
  8. Intellifix Jakub Dąbrowski
  9. Omnitech Oliwia Gwardiak
  10. San ent. Wiktoria Kobylas
  11. Informatyx Aleksander Winnik
  12. Miśka_Montis Dominik Bagard

Zwycięzcą mistrzostw został  bezapelacyjnie Michał Łachacz z klasy II C, który spędził najwięcej czasu na analizowaniu zjawisk i podejmowaniu decyzji. Czas spędzony z grą, przełożył się  na najwyższy wynik finansowy. Gratulacje.

Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom, którzy wytrwali w prowadzeniu firmy do końca. Nagrodą jest cząstkowa ocena celująca z podstaw przedsiębiorczości. Michał otrzyma dodatkowo nagrodę pieniężną w wysokości  500 złotych, którą ufundował sponsor.

Trener Branżowych Symulacji Biznesowych

Alicja Kasprowicz