Dzień Edukacji Narodowej 2022

14 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor oraz przedstawiciele Rady Rodziców podziękowali wszystkim pracownikom za trud wkładany w codzienną pracę na rzecz społeczności szkolnej. W szczególny sposób wyróżnieni zostali nauczyciele i pracownicy, którzy w tym roku szkolnym otrzymali Nagrodę Dyrektora Szkoły. Życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły złożyli również uczniowie, którzy przygotowali na tę okoliczność specjalną atrakcję w postaci programu telewizyjnego „Dzień Dobry Sobiech”.

W programie tym wystąpili: Kinga Zęgota i Stanisław Głąbowski – prowadzący, Weronika Balcewicz, Marta Maciejewska, Kamil Pyśk, Kamil Żebrowski, Gabriela Płoska, Kinga Połoszczak, Matylda Bulicka, Kajetan Sęk, Julia Zalewska i Haneczka Zalewska, Maja Wierzchołowska, Rozalia Kozłowska, Amelia Zarzycka, Zuzanna Brzostek, Hanna Rydzewska, Oliwia Krasińska, Oliwia Wiśniewska – jako goście i artyści.

Program przygotowali: Magdalena Zyśk, Magdalena Lisewska, Anna Sarbiewska i Teresa Sanford.

Galeria zdjęć (fot. Arkadiusz Stań)