SOBIECH RETRO PARTY

W piątek 2 czerwca odbyła się w naszej szkole niecodzienna impreza, a mianowicie dyskoteka w stylu RETRO. Sobiechowi uczniowie mieli okazję włożyć na siebie stroje w stylu retro oraz potańczyć przy najlepszych kawałkach z tamtych lat. Nie zabrakło również smacznych przekąsek i napojów, a także konkursów, m.in na najlepszy strój.

Sobiech Retro Party okazał spotkał się z ogromnym zainteresowaniem naszej młodzieży. Miejmy nadzieję, że wydarzenie to zapoczątkowało organizację kolejnych tego typu imprez.

Serdeczne podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego oraz opiekuna SU Pani Małgorzaty Olbryś za pomysł, zorganizowanie imprezy oraz nadzór nad całością wydarzenia.

Dziękujemy również pozostałym nauczycielom, którzy poświecili swój czas i opiekowali się młodzieżą podczas imprezy, tj. Pani Iwona Dziąba, Pan Arkadiusz Stań, Pani Justyna Olbryś i Pani Teresa Sanford.

Zapraszamy Was również na fotorelację na szkolnego facebooka.