ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3

IM. JANA III SOBIESKIEGO W SZCZYTNIE

Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie

(+48) 89 624 28 18 | Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno | zsnr3@loszczytno.edu.pl

Internat przy Zespole Szkół nr 3 w Szczytnie

(+48) 89 624 28 20 | Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno | internat@loszczytno.edu.pl

Ten Bal będziemy jeszcze długo wspominać - Studniówka 2024

13 stycznia 2024  roku społeczność naszej szkoły miała okazję wziąć udział w Balu Studniówkowym, który odbył się w Sali Bankietowej Dworku Marysieńka w Drężku, koło Myszyńca.


Podczas niezwykle uroczystej części artystycznej, rozpoczynającej ten wyjątkowy wieczór, nie zabrakło serdecznych życzeń złożonych naszym  tegorocznym Maturzystom przez  panią Dyrektor – Monikę Chorążewicz. Wzruszeni Rodzice życzyli, by ta studniówka była początkiem drogi w dorosłość.


Płynące z serca podziękowania otrzymali wychowawcy klas czwartych: pani Magdalena Lisewska oraz panowie: Arkadiusz Stań, Grzegorz Poniatowski i Wojciech Gramowski.


W prawdziwie podniosły i uroczysty nastrój wprowadził nas polonez, którego choreografię ułożył dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie, pan Andrzej Materna.


Wspólna zabawa trwała niemal do białego rana, a ten naprawdę wyjątkowy wieczór, na pewno na długo pozostanie w pamięci. Jak powiedziała wybitna polska poetka, Wisława Szymborska, „Nic dwa razy się nie zdarza..”, dlatego można ten Bal Studniówkowy uznać na niepowtarzalny.

Galeria zdjęć

NASI PARTNERZY

Skip to content