Wspomnienie studniówkowej nocy - Studniówka 2023

Sto dni przed maturą uczniowie naszej szkoły bawili się na wyjątkowym balu. Były nielecące rajstopy, czerwona bielizna, a pomylenie kroków w polonezie stało się gwarancją powodzenia na maturze.

Sobota 21.01.2023 r. należała do maturzystów Trójki. Na uroczystość w sali balowej „Marysieńka” w miejscowości Drężek, przybyli dyrektorzy, rodzice, nauczyciele, zaproszeni goście oraz uczniowie klas czwartych.

Część oficjalną balu prowadzili Amelia Zarzycka i Bartosz Kostiuk. Wydarzenie rozpoczęła pani Dyrektor Monika Chorążewicz, która życzyła młodzieży udanej zabawy, a po całonocnych tańcach – wytrwałości i systematyczności w przygotowaniu do egzaminu maturalnego oraz mądrych życiowych wyborów. Następnie Dyrektor ogłosiła, by „Poloneza czas zacząć”. Maturzyści podziękowali dyrekcji, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom. Toast wzniesiony kieliszkiem szampana wygłosił przedstawiciel rodziców pan Jastrzębski.

Emocje towarzyszyły robieniu pamiątkowych zdjęć. Była sesja pozowana i …taka bardziej spontaniczna. W przestronnych wnętrzach restauracji młodzież prezentowała się bardzo elegancko. Dziewczęta wystąpiły w przepięknych sukniach, a chłopcy w garniturach. Zaraz po kolacji sala balowa wypełniła się wirującymi parami, które w rytm muzyki prezentowanej przez Wodzirejów bawiły się do rana.